Kullanım Koşulları

kpssakademi.com adresinde hizmet almakta olan herkes aşağıda belirtilen üyelik/kulanım şartlarını kabul etmiş sayılır.

1. kpssakademi.com tarafından üretilen her türlü içeriğin kaynak belirterek aktif link verilmesi şartı ile alıntı yapılmasına ve akan (streaming) videoların gömülü kodlarının başka sitelerde kullanılmasına izin verilmektedir. kpssakademi.com bilgi paylaşımı kültürünü felsefe edinerek bu duruma saygı duymaktadır.

2. kpssakademi.com, (i) internet, teknoloji ve dijital iş kültürü ile içerikler üretmek ve bunları internet üzerinden yayınlamak, (ii) üyelerinin yayınladığı internet, teknoloji ve dijital iş kültürü ile ilgili her tür içeriğe ortam sağlamak, (iii) tüm içeriklerini tavsiye ve bilgilendirme amaçlı olarak kamuya sunmak amacı taşımaktadır.

3. kpssakademi.com, ziyaretçi ve üyelerin bilgilendirilmesi amacı ile üretilen içeriklerde kesin doğru olduğuna garanti vermemenin yanında bu içeriklerin sadece bilgilendirme amaçlı olduğunu belirtmektedir.kpssakademi.com adı altında üretilen her içerikten sorumlu olmasına rağmen 5561 sayılı kanunun 5. Maddesi gereği üye ve ziyaretçilerin ürettiği ve yayınladığı içeriklerin sorumluluğunu kabul etmemektedir.

4. kpssakademi.com, sunduğu hizmet ve servislerin daha faydalı şekilde kullanılabilmesi amacıyla birçok 3. Parti kurum ve kuruluşlarla çeşitli işbirlikleri yapabilir. Bu işbirliği: sponsorluk, reklam, pazarlama ve yasal diğer ticari yöntemler olabilir.Fakat bu işbirliği sürecinde kesinlikle hiçbir kurumla kullanıcı bilgisi paylaşılmaz.

5. kpssakademi.com, üye ve kullanıcılar tarafından üretilen her türlü içerik ve verinin kontrolünü yapmamaktadır. Fakat kullanıcı(lar) tarafından, 3. şahıs ve kurumların kişilik hakları ile Türkiye Cumhuriyeti kanunları ve uluslararası anlaşmalar sonucu ile koruma altına alınan hakların ihlal edilmesi halinde; uygunsuz içerik ve başka kullanıcıların/ziyaretçilerin huzurlarını bozan kişilerin kpssakademi.com hizmetlerinden faydalanma durumunu ortadan kaldırarak üyeliğini iptal etme hakkına sahiptir.

6. kpssakademi.com, sunduğu hizmetlerin hiçbirisinden ücret talep etmez.

7. kpssakademi.com daha kaliteli hizmet sunmak adına kullanıcılarına bildiri yapmadan değişiklik yapma hakkında sahiptir.

8. kpssakademi.com üyeliği veya yorumu sırasında sorulan bilgiler hiçbir şekilde 3. parti kişi veya kurumlar ile paylaşılmamakta. Fakat kpssakademi.com sunucularına yapılan saldırılar sonucunda alınan bilgilerin sorumluluğunu kabul etmemektedir.

Başa dön tuşu
Kapalı